Цікаві і корисні сервіси Інтернет. Соціальні закладки. Частина1

У кожного користувача Інтернету, виникає потреба у збереженні окремих посилань на цікаві сайти, блоги, окремі статті, інтернет сервіси, тощо. І рано чи пізно кожен зустрічається з проблемою упорядкування та сортування цих закладок. Особливо гострою проблема назріває тоді коли ви збираєтесь перевстановлювати ОС чи міняти бравзер. Для вирішення таких проблемок раджу ознайомитись і ввести в свій оббіг поняття "соціальні закладки". Про це і піде мова в цій статті.
Соціальні закладки - це спеціальні сервіси та засоби, з допомогою яких користувачі Інтернету можуть ділитись, створювати, шукати і управляти закладками web-ресурсів. Ресурси "соціальних закладок" подібні на звичайні закладки в бравзері. Але, на відміну від закладок в браузері, соціальні закладки зберігаються не на жорсткому диску користувача, а на окремому сервері в мережі Інтернет.
Сьогодні соціальні закладки - одна з технологій Web 2.0, яка за останні роки продовжує набирати популярність серед користувачів.

Соціальні закладки мають низку переваг:
  1. Вирішують питання збереження закладок користувача, наприклад при перевстановленні системи.
  2. Отримання доступу до особистих закладок з будь-якого комп'ютера, який має вихід в мережу Інтернет.
  3. Можливість доступу до закладок інших користувачів чи спільнот користувачів.
  4. Систематизація і каталогізація закладок з допомогою категорій, міток, тегів.
  5. Можливість ділитись з друзями, з однодумцями і з цілим світом улюбленими сайтами, блогами, інтернет сервісами, тощо.
Щоб зрозуміти детальніше принцип роботи інтернет сервісів соціальних закладок пропоную переглянути відео, в якому розглянуто сервіс  Delicious. Переклад відео здійснено студією worldwebstudio

Постові: Хороша рішення купити спецтехніку насос ко 510 а також зразу до пари винт ОСТ1 31528-80 та КО-510

0 коментарів:

Дописати коментар