ТОП запитів з пошукових систем

Сьогодні переглядав статистику в Google Analytics за весь період ведденя блогу і на основі отриманих даних хочу скласти кортокий екскурс по блогу. Мова йде про переходи відвідувачів блогу "ІТ вчора, ІТ завтра, ІТ сьогодні" з пошукових систем за певними ключовими фразами.

Перше місце в сатистиці мого блогу посіла пошукова фраза "дошка мрій". Привести відвідувачів на блог за цією фразою допомогла стаття про цікавий інтернет-сервіс для створення дошки мрій - "DreamsBoard" - http://wowkai.blogspot.com/2010/03/blog-post_30.html

Наступний популярний пошуковий запит - "генеалогічне дерево". Вперше з терміном "генеалогічне дерево" я стикнувся працюючи з інтернет-сервісом Geni.com, якому і присвятив свою статю - "Geni – створи своє генеалогічне дерево за декілька кліків"

Пишучи статтю про сервіс, з допомогою якого я часто слухаю музику в онлайні - "Інтернет сервіс Просто плеер - рай з mp3 для меломанів" не очікував отримати такий приплив пошукового трафіку. Але теми: музика-онлайн, mp3-онлайн, слухати музику онлайн дуже популярні сьогодні і тому очікуйте на блозі нових статей на цю тематику.

Починаючи блог, планував писати багато також про прості, браузерні ігри, тощо. Так свого часу і народилась стаття "Складаємо пазли разом з розважальним сервісом Puzzle It!". Ця стаття отримала непоганий трафік по ключовому слову "складати пазли" та "пазли складати".

На свому блозі окрім статтей про цікаві інтернет-сервіси я проводив аналіз популярності сайтів України з допомогою інтернет-сервісу Alexa.com. Перше дослідження я провів на початку року - стаття "Рейтинг найпопулярніших інтернет-сайтів в Україні", а друге у жовтні - "Найвідвідуваніші сайти в Україні за статистикою Alexa.com" . Ці статті отримали хороший трафік, давши відповідь на питання відвідувачів про "найвідвідуваніші сайти України", "найпопулярніші сайти України", "рейтинг сайтів України".